KONST / Litografier / Litografi 8102125
nr 810 2125
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Litografi, Bengt Landin (f. 1933), 86/250, "Paprikaspel", signerad, motivets mått: 55x37
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:33:50
300 kr
450 kr
500 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin